honden toegestaan

18-06-2020 7 reacties

Nu is het verboden om met een hond door het winkelgebied van het Neptunesplein te wandelen. Terwijl hondenbezitters juist de ogen en oren van de wijk zijn. Hondenbezitters maken praatjes met mensen en ruimen rommel op. Uiteraard mogen de honden geen overlast geven. Hef het hondenverbod op het Neptunesplein op!

Log in om te reageren.

Velden met een * zijn verplicht.

Een momentje...

Auditek

24-08-25 om 17:41

Verbied kleine bleitende kinderen ook maar, zorgen ook voor overlast.

Rico

22-07-25 om 16:26

Je krijg te horen hoe mooi en gezellig Amersfoort is, echt een aanrader. Dus gezellig met de familie en onze 40 cm grootte viervoeter op weg. Wat een teleurstelling! Deel evt. bij vervuiling of ongepast gedrag met een hond torenhoge boetes uit, dat werkt in Spanje ook. Vul dit aan met een verplicht reinigingsflesje water met desinfectie mocht de hond op een onbewaakt ogenblik toch plassen. Vrijwel alle restaurants, honden verboden. Grote honden kan ik mij voorstellen, maar gezelschapshondjes, vaak in bezit bij ouderen? Denk dat het roken, vapen en blowen op de terrassen en het wild fietsen door de stad meer overlast geeft.

Jammer dat je tegenwoordig eerst de regels per stad moet opzoeken, een spontaan bezoek kan dus niet zomaar meer. Mensen hebben een hond voor gezelschap, dat is niet voor niets. Maar het overige gezelschap wordt zo afgenomen.

Ik hoop dat we met gygieneregels niet doorslaan, anders..... Schoentjes uit als je van buiten naar binnen komt en zeker in de keuken! 

Rico

Nomen Nescio

15-02-25 om 20:05

Wanneer je bang bent voor honden zul je daar wanneer je in Nederland woont toch echt iets aan moeten doen, anders kun je voor altijd binnenblijven, honden zijn overal! Sowieso niet zeuren dat een hond vies is, mensen zijn een stuk smeriger!

Jean Paul

02-01-24 om 13:41

Jammer dat een gemeente als Amersfoort in plaats van het probleem van overlast aan te pakken kiest voor een verbod. Dit wordt overigens vaak gedaan: niet het echte probleem aanpakken maar verbieden wat ten koste gaat van mensen die zich wel netjes gedragen en rekening houden met anderen. Ik ga voortaan naar een andere stad om gezellig op een terras te zitten of te winkelen.

Tess

17-08-20 om 17:12

Ik kan goed begrijpen dat hondenbezitters graag op het Neptunusplein willen komen met hun hond(en). Het is ook echt een plek voor ontmoeting. Wat ik hier zelf lastig aan vind, is dat ik merk dat niet iedere hondenbezitter begrijpt dat sommige volwassenen en kinderen echt bang zijn voor honden. Het Neptunusplein is op sommige stukken - vooral tussen de Kruidvat en de Action qua ruimte te smal om een hond te ontwijken. Je kunt namelijk niet garanderen dat iedere hondenbezitter de lijn kort houdt en de hond goed bij zich houdt. Opmerkingen als "maar hij doet echt niets" helpen niet bij mensen die bang zijn voor honden. Het geeft een onveilig gevoel en het voelt alsof je niet wordt begrepen.

Gemeente Amersfoort (J. Belo)

10-07-20 om 8:30

Helaas voor u kunnen wij het hondenverbod op het Neptunusplein niet opheffen. Wij begrijpen dat u graag met u hond het winkelcentrum wilt bezoeken, ogen en oren in de wijk bent en u met uw hond waarschijnlijk niet direct voor overlast zorgt maar helaas zijn er andere hondenbezitters geweest die dit wel hebben gedaan. Om overlast van honden te voorkomen is er voor gekozen om het Neptunusplein als één van de weinige plekken in Amersfoort een hondenverbod in te stellen. 

Bidoe

08-07-20 om 16:01

graag het verbod niet opheffen.

Cookie-instellingen